10 червня 2015 року відбулося урочисте відкриття OptimaHouse  – першого в Україні серійного енергоефективного будинку, створеного на основі європейських концепцій - «Мультикомфортний дім» та «Активний дім» -  та спеціально адаптованого для українського ринку. 
Унікальність проекту OptimaHouse полягає у наступних перевагах для українського споживача: високі показники енергоефективності, швидкі терміни будівництва, цілковита незалежність від газопостачання, доступна ціна. 
 
Завдяки використанню сучасних технологій та матеріалів, річне споживання енергії для опалення будинку становитиме до 40 кВт•год/м², (загальне споживання енергії - до 60 кВт•год/м² на рік),  вартість об'єкту - до 1000$/м² з внутрішнім оздобленням. Проект призначено для споживачів з середнім рівнем доходу та є відмінною альтернативою міській квартирі - як по вартості, так і по параметрам житла та рівня його комфортності.
 
Основні аспекти комфортного проживання в будинку OptimaHouse –  енергоефективність, що досягається за допомогою системи утеплення та віконних систем, акустичний комфорт, природнє освітлення та вентиляція, інтегрована система Розумний дім, що дозволяє легко керувати цілою низкою параметрів будинку, сучасний архітектурний дизайн, а також швидкі темпи будівництва та доступність по ціні.
 
Будинок збудовано за каркасною технологією (дерев'яний каркас заводського виробництва з теплоізоляційними матеріалами всередині), у будівництві використані сучасні будівельні матеріали, обладнання та конструкції - наприклад, тепло- та звукоізоляція ISOVER, сухі будівельні суміші та гідроізоляція Weber, гіпсокартон Rigips, композитна черепиця Metrotile, енергоефективні вікна (фасадні вікна VEKA та мансардні вікна VELUX), інтелектуальне управління інженерними системами («розумний дім») Schneider Electric.